" Herkes Yasa Önünde Eşittir ve Ayrım Gözetilmeksizin Yasanın Korunmasından Eşit Olarak Yararlanma Hakkına Sahiptir... "

Haberler

Türk Dünyasının Kalp Doktoru Prof.Dr.Ertuğrul OKUYAN Hocamızın Başı Sağ Olsun...

shadow
Türk Dünyası Kardiyoloji Birliği Genel Başkanı, Türk Dünyası İnsan Hakları Derneği Sağlık İşleri Koordinatörü, Türk Kardiyoloji Derneği Genel Sekreteri, Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi ve  Bağcılar Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Anabilim Başkanı çalışkan ve çok kıymetli  Bilim İnsanı Sn.Prof.Dr.Ertuğrul OKUYAN Hocamızın çok kıymetli babası Mehmet OKUYAN Beyefendi ve çok kıymetli annesi Günsal OKUYAN Hanımefendi  6 Şubat 2023 Pazartesi günü 7,7 şiddetinde yaşanan depremde memleketi Hatay’da ki evlerinin yıkılması sonucunda enkaz altında kalarak yaşama veda etmiş ve Tanrı katına Uçmak’ a varmıştır.

Türk Dünyası olarak çok kıymetli mensubumuz Sayın Prof.Dr.Ertuğrul OKUYAN Hocamızın bu büyük acısını paylaşıyor, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Merhum Mehmet OKUYAN ve Eşi merhume Günsal OKUYAN başta olmak üzere, Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi olan ve 10 vilayette yaşanan deprem sonucunda Uçmak’ a varan bütün vatandaşlarımıza Yüce Tanrı’dan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ile yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Ruhları Şad Olsun…

TÜRK DÜNYASI İNSAN HAKLARI DERNEĞİ GENEL MERKEZİ