" Herkes Yasa Önünde Eşittir ve Ayrım Gözetilmeksizin Yasanın Korunmasından Eşit Olarak Yararlanma Hakkına Sahiptir... "

Haberler

TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174 NCÜ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLARIZ…

shadow

Vatanımızın iç güvenliğini sağlayan ve canımızı.malımızı korumak adına hayatını hiç düşünmeden feda eden ,cefakar,vefakar ,hukuka  ve Anayasaya bağlı ,her türlü canlının ve insan insan haklarına saygılı olan Türk Polis Teşkilatı mensuplarımızın ,uyuşturucu ile olan başarısının ötesinde ,terörle ile yapmış olduğu mücadele çalışmalarında  gerek Yurtiçinde ve gerekse Yurtdışındaki hizmetleri takdire şayandır.

Türk Polis Teşkilatının 174 ncü Yıl Dönümü dolayısıyla Yüce Tanrı’dan  Emniyet Güçlerimize şükranlarımızı sunar,gazilerine sağlık ve mutluluk,şehitlerimize Rahmet ve mağfiret dileriz.

İyiki varsınız Türk Milleti emin ellerde ve  sizin sayenizde rahat uyuyor…

 

Saygılarımla,

Ömer HAYALİ                                                                                                                                                       Türk Dünyası İnsan Hakları Derneği                                                                                                                               Genel Başkanı